Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- Daddy FishRated ★ 4.5
- First LoveRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
RivalRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- TruthRated ★ 4.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0