Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- 우리들의 초콜릿 순간Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 1.5
The Interest of LoveRated ★ 0.5
VincenzoRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5