Series
Ratings
26
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Lessons In ChemistryRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5- TorikoRated ★ 4.0
- TorikoRated ★ 4.0
TorikoRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5