Movies
Ratings
1467
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 1.0
Steve JobsRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 3.0
All Is LostRated ★ 3.5
The RecruitRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5- AliveRated ★ 4.0