Titles you rated
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0