Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0