Series
Ratings
120
You and Everything ElseRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5