Movies
Ratings
282
BlindnessRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0