Titles you rated
The KingRated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5