Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 1.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 1.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 1.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 1.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 1.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 1.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0