Titles you rated
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
Another Simple FavorRated ★ 2.5
RipplesRated ★ 3.0
Declaration of FoolsRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.0
MoonstruckRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
MarthaRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
How the Grinch Stole Christmas!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.0
IbelinRated ★ 4.0- One Froggy EveningRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 2.5