Movies
Ratings
135
District B13Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0