Titles you rated
Sister ActRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0