Movies
Ratings
1049
AmélieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0