Movies
Ratings
40
The Terror LiveRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
JobsRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0