Movies
Ratings
21
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0