Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5