Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0