Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
...ingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0