Series
Ratings
146
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
On a Starry NightRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
DearestRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
- DopesickRated ★ 4.0
Hacks Season 3Rated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hacks Season 2Rated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0