Movies
Ratings
1011
Notting HillRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
S1m0neRated ★ 2.0
Greatest ExpectationsRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0