Series
Ratings
38
DearestRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Boys Be BraveRated ★ 3.0
Jazz for TwoRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Eighth SenseRated ★ 2.5
Our Dating SimRated ★ 4.5- Follow The WindRated ★ 3.0
BluemingRated ★ 2.5
Love for Love's SakeRated ★ 5.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 3.5- To My StarRated ★ 3.5
- Jun and JunRated ★ 3.5
A Shoulder to Cry OnRated ★ 3.0
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 2.5