Movies
Ratings
137
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Kids are fineRated ★ 3.0
Welcome to X-worldRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
RoomRated ★ 5.0
Fly to the SkyRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 3.5