Titles you rated
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 3.5
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 4.0
- Fate/Kaleid Liner PRISMA ILLYA 3rei!Rated ★ 3.5
Fate/Kaleid liner PRISMA ILLYA 2wei Herz!Rated ★ 3.5
Fate/kaleid liner Prisma Illya 2wei!Rated ★ 3.5
Fate/Kaleid Liner Prisma IllyaRated ★ 3.5- Chō Mashin Eiyūden WataruRated ★ 3.5
- 魔神英雄伝ワタルRated ★ 3.5
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 5.0
- Mashin Eiyuden WataruRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 5.0- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 3.0
High School DxD HeroRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 3.0
High School DxD BorNRated ★ 3.5