Titles you rated
VincenzoRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 1.0- BernardRated ★ 2.0
- BernardRated ★ 2.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 2.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0