Titles you rated
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
EraserRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
MementoRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0