Titles you rated
Minority ReportRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0