Titles you rated
 The Exit 8Rated ★ 3.0 The Exit 8Rated ★ 3.0
 The House That Jack BuiltRated ★ 3.5 The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
 Rise of the GuardiansRated ★ 3.5 Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 IncendiesRated ★ 4.0 IncendiesRated ★ 4.0
 The IncrediblesRated ★ 4.0 The IncrediblesRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.5 Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 28 Years LaterRated ★ 3.0 28 Years LaterRated ★ 3.0
 Fureru.Rated ★ 3.5 Fureru.Rated ★ 3.5
 Land of BadRated ★ 4.0 Land of BadRated ★ 4.0
 The BabadookRated ★ 3.5 The BabadookRated ★ 3.5
 Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 2.0 Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 2.0
 Dead Talents SocietyRated ★ 3.0 Dead Talents SocietyRated ★ 3.0
 When Evil LurksRated ★ 1.5 When Evil LurksRated ★ 1.5
 Voices of a Distant StarRated ★ 3.5 Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
 The MatchRated ★ 3.5 The MatchRated ★ 3.5
 Civil WarRated ★ 4.0 Civil WarRated ★ 4.0