Titles you rated
After the RainRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 1.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 1.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0