Titles you rated
HappyendRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
Up in the AirRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 1.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Last SceneRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0