Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Boston StranglerRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Auntie EdnaRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Jack-Jack AttackRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0- One WinRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5