Titles you rated
El SistemaRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5