Movies
Ratings
250
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Tulip FeverRated ★ 3.0
I Am DragonRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 1.0
GravityRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0