Titles you rated
Missing YouRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 2.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0- 나루토 2기Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 2.5