Series
Ratings
133
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Angels of DeathRated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 4.0- 闘牌伝説 アカギRated ★ 4.5
Mushoku no Eiyū: Betsu ni Skill Nanka Iranakattan da gaRated ★ 2.0
The Case Study of VanitasRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
A Gatherer's Adventure in IsekaiRated ★ 2.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 4.0
Call of the NightRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0