Titles you rated
TriggerRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.5
The Last DanceRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5- The ClubhouseRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
She Would Never KnowRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 1.0