Titles you rated
The Way of the DragonRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
True RomanceRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 5.0
A Better LifeRated ★ 2.0
Coach CarterRated ★ 5.0
InvincibleRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 2.0
The Flowers of WarRated ★ 2.0
King of CaliforniaRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0- Serial LoverRated ★ 2.0
A Ghost of a ChanceRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0