Movies
Ratings
455
MidsommarRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5