Titles you rated
My Melody & KuromiRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0