Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
HostRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 2.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
I Love Thee for GoodRated ★ 3.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 4.0