Titles you rated
Police StoryRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Casino RaidersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
God of Gamblers IIRated ★ 2.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0