Series
Ratings
33
First LoveRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0