Movies
Ratings
214
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5