Titles you rated
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 1.0
All for LoveRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0