Movies
Ratings
41
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
UnfriendedRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5