Titles you rated
The Good DetectiveRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0