Titles you rated
ExitRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Taxi 2Rated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 0.5
Bridge of SpiesRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 1.5
1917Rated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
The GiverRated ★ 1.0