Titles you rated
True BloodRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 2.0
BondingRated ★ 2.5