Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The FlyRated ★ 2.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Evil Dead IIRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 3.0
MimicRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0