Movies
Ratings
769
Bread Barbershop: The Bakerytown BaddiesRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 2.5
You PeopleRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Family SwitchRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Pain HustlersRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
SharperRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5